20.4.2013 RK GRADAČAC – RK ZRINJSKI MOSTAR

Takmičenje u sezoni 2012/2013 u rukometnoj Premijer ligi za muškarce se bliži kraju. Preostala su još dva kola poslije čega će se znati koji klubovi napuštaju ovu liga, ali i koja 3 prvoplasirana idu u ligu 6 doigravanja za konačnih prvih 6. Zbog znatne neizvijesnosti i oko plasmana na vrhu ali i dnu tabele, komesar takmičenja je odredio da se ova dva poslednja kola igraju subotom u 19 sati, doprinoseći time regularnosti. Već naredno 25. kolo (predposlednje kolo) će najvjerovatnije dati odgovore na sva pitanja. Zbog ovih činjenica, i naš klub očekuje predstojeću utakmicu potpuno angažiran. U goste nam dolazi Zrinjski iz Mostara, koji u proljetnom dijelu ima dobar rezultat, riješen je borbe za vrh a oslobođen opasnosti od ispadanja. Gosti iz Mostara će neopterećeni rezultatskim imperativom sigurno igrati lijep i snažan rukomet, a naš klub želi pokazati da mu zasluženo pripada vrh tabele i tamičenje u ligi 6. Očekujemo fer i sportsku podršku publike,a gostima iz Mostara ugodan boravak u našem gradu.

Izrada i održavanje: ab design